Soutěž: Zahrádka bez chemie

Soutěže 4. dubna 2016

Není nad to si vypěstovat vlastní ovoce a zeleninu. Někdy ale zaútočí nejrůznější škůdci a plody vaší práce zničí. Vyzkoušejte český biologický přípravek Polyversum Biogarden a radujte se ze sklizně bez nebezpečných pozůstatků chemických látek, téměř v bio kvalitě.

Pozitivní účinky biofungicidů v boji proti plísňovým chorobám rostlin ocení všichni zahrádkáři a pěstitelé, kteří chtějí sklidit zdravou úrodu bez použití chemie. Postřik Polyversum Biogarden je založen na čistě přírodním mikroskopickém houbovém organismu, který se ve velmi nízkých koncentracích přirozeně nachází v půdě.

biozahradka vyhra
foto:

Vzhledem k čistě biologickému účinku nelze ošetřené rostliny škodlivě předávkovat, preparát totiž neobsahuje toxiny a na ošetřených rostlinách či plodech nezanechává škodlivé zbytky chemických látek. Neohrožuje tedy ani včelstva. Polyversum Biogarden nemá žádnou ochrannou lhůtu, což znamená, že kdykoli po aplikaci postřiku lze plody sklízet a po opláchnutí je ihned konzumovat.

O co hrajeme?

Tři z vás získají přípravek Polyversum Biogarden. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí. Nápovědu hledejte na www.biopreparaty.eu.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami. Pravidla soutěže najdete zde.

Soutěž byla ukončena. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

Výherci:

Vítězslav D., Zbraslav Lucie Č., Jamné nad Orlicí Mirka Š.