Trendy podzim/zima 2012-13:Abstraktní potisky

Móda 18. září 2012

Šílené potisky nejsou žádnou novinkou. Ale je fakt, že míra extravagance nabírá na obrátkách. Unosíte to ještě? S našimi radami a trochou odvahy ano!

Přehlídková mola zaplnily během přehlídek na tuto sezonu kreace téměř neuvěřitelné, a často i nenositelné.

Ne, žádný strach, do těch vás cpát nebudeme. My se s vámi chceme podělit o kampaňové fotografie značek, na které dosáhnete i vy. A to nejen v souvislosti s cenou, ale také s dostupností na českém trhu. Vězte, že veškeré následující kousky obchody v Česku mají (prozatím) na skladě.

Tak vzhůru do nákupního víru!

Trendy podzim 2012 Potisky

Punkerské spojení několika motivů a barev tvoří originální a extravagantní mix, který nelze přehlédnout.

foto:

Psychedelický úlet

Možná si řeknete, že tohle už pro ženy po čtyřicítce není. Ale no tak - nebuďte tak konzervativní. Nikdo přece neříká, že musíte zrovna mixovat několik nesourodých potisků dohromady. Zkuste si vybrat jen jeden ztřeštěný kousek a ten pak „dobrzdit“ nějakým méně výstředním modelem.

Nosí se potištěné topy, bundy, kabáty a šaty... Ale také kalhoty.

Máte dojem, že si váš „spodek“ žádá pouze černé kalhoty neurčitého střihu? Tak to se šeredně mýlíte! Záleží především na vhodně zvoleném střihu topu a taky na botách. Platformy zachrání každou menší postavu a tmavý vršek s širokým rantlem kolem boků skryje větší pozadí.

Takže pokud nemáte extrémně široká lýtka, klidně si módní výkřik v podobě pestrobarevných potištěných kalhot dopřejte.

Z kurníku

Tzv. „kohoutí stopa“ nás pronásleduje desetiletí. A letos dostal tento typický potisk znovu šanci. Kupodivu není pouhou výsadou oblečení, ale promítá se i do designu doplňků.

Komu letos kohouti nepošlapou rukavice, šálu nebo klobouk, ten jako by ani nebyl!

Trendy podzim 2012 Potisky

Pouzdrové šaty s lemem na bocích krásně vytvarují postavu a budou slušet i plnoštíhlým ženám.

foto:

Trendy podzim 2012 Potisky

V tomto outfitu se spojilo hned několik aktuálních trendů - army zapínání, kohoutí stopa a důraz na doplňky.

foto:

Černobílý potisk se krásně vyjímá na pouzdrových šatech. Když chcete zachovat jejich elegantní variantu, sáhněte po černých doplňcích, pokud máte za lubem upoutat mladistvým šmrncem, obujte třeba lakované červené balerínky a využijte sílu pestrobarevných plastových šperků, ideálně v několika vrstvách.Trendy podzim 2012 - potisky

Kožená bundička a šedé kalhoty se spadlým sedem a sámky v pase se ke košili s potiskem perfektně hodí, outfit je elegantní, a přitom vyloženě trendy.

foto:

Malířské plátno

Abstraktní tahy štětcem upoutají na první pohled. A čím barevnější, tím lepší!

Rozmazané kontury, vpité barvy a těžko identifikovatelné obrazce dotváří nezaměnitelný styl.

Kreativitě se meze nekladou. A jestli disponujete tvůrčím duchem, můžete se na návrhářském poli realizovat sama. Kupte si třeba šátek, ideálně z hedvábí nebo viskózy, barvy na daný materiál a můžete dovádět.

Uvidíte, že z doplňku vytvořeného na základě vlastní invence budete mít největší radost.