DÁREK NA POSLEDNÍ CHVÍLI!

Tipy a návody 12. prosince 2017

Darujte svět: Darujte předplatné National Geographic. Objednávku stihnete vyřídit i 24. prosince. Pod stromeček stačí jenom zabalit dárkový certifikát, který jednoduše stáhnete na www.predplatneNG.cz!

Zapomeňte na vánoční shon a objednejte roční předplatné exkluzivního měsíčníku National Geographic jen za 899 Kč. K tomu od nás dostanete oblíbenou stolní hru podle vlastního výběru. Je jen na vás, jestli si vyberete:

I Know Česko - důvtipná vědomostní hra prověří nejen vaše znalosti, ale také schopnost správně odhadnout vaše protihráče Svět – otázky a odpovědi - vydejte se s námi na dobrodružnou cestu kolem světa plnou poznání a brzy se z vás stane opravdový světoběžník Vlajky - vlajky, státy, města, lidé a příroda, zajímavá kvízová hra nejen o státních symbolech Telepatie - originální párty hra se slovy a obrázky, kterou můžete hrát s rodinou i přáteli Hospodský kvíz - Hospodský kvíz je hrou kooperativní, všichni hráči spojí své síly a vědomosti a hrají proti hře

Předplatné objednávejte na www.predplatneNG.cz. Najdete tady ke stažení i dárkový certifikát. O zbytek už se postaráme my.

National Geographic je světově proslulý cestovatelsko-naučný měsíčník, který se začal vydávat v roce 1888 v Americe. Česká mutace vychází od roku 2002. Je založený na původních reportážích z různých oborů vědeckého bádání a doprovázený exkluzivními fotografiemi od renomovaných autorů. Přináší strhující pohled do přírodních, technických, kulturních a etnických tajů tohoto světa.