Středa 16.1.2013: Luna přibývá a ještě i dnes setrvá ve znamení Ryb. Budeme více sentimentální a přecitlivělí. Na pozoru se mějme před falešnými proroky.
Čtvrtek 17.1.2013: Měsíc dnes odpoledne doputuje do znamení Berana, což výrazně zvýší naši bojovnost. Otázkou ovšem zůstává, jestli jsme schopni rozpoznat, kdo je vlastně nepřítel…
Pátek 18.1.2013 Stejně jako přibývající luna setrvává v Beranu, mezi lidmi přetrvává napětí, netrpělivost a nervozita. Vztekat se budeme i kvůli maličkostem.
Sobota 19.1.2013 Přichází zklidnění, protože Měsíc se přesunul do znamení Býka, ve kterém se cítí dobře. Revidujte s partnerem rodinný rozpočet, najdete překvapivé rezervy!
Neděle 20.1.2013: Přibývající luna stále putuje znamením Býka, což u většiny z nás podnítí žárlivost a majetnické sklony. Braňme se jim trpělivostí a vlídností.
Pondělí 21.1.2013 Přibývající Měsíc dnes odpoledne vpadl do znamení Blíženců, takže se připravme na řadu nedorozumění, zvláště se sourozenci a sousedy.
Úterý 22.1.2013: Luna přibývá a je stále v Blížencích. Dnes si dejme velký pozor, co a s kým probíráme na pracovišti. Naše vlastní informace by se mohly obrátit proti nám.