Podzim s trochou nostalgie

Zábava Komerční sdělení 15. října 2012

Vzpomínáte, jak jste poslouchali písničky z gramodesek? Připomeňte si ty časy s retro gramofony a retro přehrávači z řady Hyundai Retro Style. V retro designu, ale s moderními technologiemi.

Charismatické výrobky řady Hyundai Retro Style jsou určeny všem milovníkům nostalgie. Kombinují gramofon, rádio, CD mechaniku i kazetu. Vybrané modely jsou obohaceny o funkci RIP, která převede přehrávané skladby do formátu MP3 a uloží je na flash disk.

Zasněte se s Hyundai Retro Style a uchovejte si své vzpomínky v moderních formátech!

Dvě novinky mezi retro přehrávači

Hyundai Retro Style odvážně spojuje starobylý design a moderní technologie. Přehrávače obsahují rádio, CD přehrávač, radiomagnetofon i gramofon. Vybrané modely jsou obohaceny o technologii RIP, která umožňuje ukládání přehrávaných skladeb z gramofonové desky, CD nebo kazety na připojený flash disk či SD kartu v populárním formátu MP3. Netradiční retro elektronika dodá každé místnosti punc luxusu a elegance.

Novinkou v řadě Hyundai Retro Style je unikátní model Hyundai RTCC 808SU RIP RETRO. Přehraje gramofonové desky, kazety, CD disky i se soubory WMA a MP3. Samozřejmostí je vstup pro SD/SDHC karty a USB. Model podporuje technologii RIP, která umožňuje převést hudbu z gramofonové desky, kazety, CD i rádia do formátu MP3, a to bez nutnosti využití počítače. Ovládání retro přehrávače je snadné díky přehlednému LCD displeji. Stojí už do 3999 korun.

Hyundai RTCC 770SU je druhou novinkou Hyundai Retro Style. Má výrazný tmavý design, obsahuje gramofon s autostopem, automatickým spouštěním jehly a rychlostmi přehrávání 33; 45; 78. Součástí přehrávače je tuner, kazetová a CD mechanika, která přehraje CD, CD-R, CD-RW i USB flash disk. Zahrnuje i konektory pro vstup SD karty, USB a sluchátek. K dostání je už od 3499 Kč.

hyundai

gott

Nyní máme pro vás skvělý dárek k retro gramofonům Hyundai – LP desku KAREL GOTT NEJVĚTŠÍ HITY.

foto:

  • DÁREK NAVÍC - STYLOVÁ DESKA „KAREL GOTT NEJVĚTŠÍ HITY“

Při zakoupení gramofonů v retro designu značky Hyundai dostanete jako dárek originální vinylovou LP desku „Karel Gott Největší hity“. Album obsahuje třináct největších hitů Mistrovy slavné kariéry od roku 1963, například Lady Carneval, Být stále mlád, Když muž se ženou snídá a další. Nejznámější písně Karla Gotta byly vydány na této LP desce exkluzivně pro značku Hyundai, dokonce speciálně pro řadu přehrávačů Retro Style. Album Karla Gotta je vydáno pouze na vinylu a není volně k prodeji.

Nechte se unést nostalgií s řadou Hyundai Retro Style a největšími hity Karla Gotta!

Více informací na www.hyundai-electronics.cz.